3 Ağustos 2010 Salı

Yeni başlangıçlar..

Merhaba ey blogum.. Az önce farkettiğim üzere sana nasıl yazı yazılacağını bile unutmuşum. Zar zor girdim bahçene. Son yazıma baktım. Ciddi yazılar zamanı demişim. Bunu dediğimde uzun bir yazı yazıyordum. "Kürt siyasi hareketi inandırıcılığını kaybetmiştir" diye. Bi ara yayınlayarım inşallah. (Beklentiyi yükseltmeyeyim.. İki satırlık bi karalama işte:) Bu taslak yazıdan sonra öyle ciddi şeyler yaşadım ki.. Hayatımda herşey uçuşa geçti. O günlerden beri ilk defa şimdi duruluyorum.

14 ağustos sabahı Boston'a uçuyor olacağım nasipse. Türkiyedeki son 10 günüm. Hayatıma yeni bir başlangıç yapıyor olacağım her anlamda. Yeni bir çevre, yeni bir okul, yeni bir ülke. yeni ümitler.. Yani yeni bir hayat..

Kendimi tünel ucundan ışık sızdığını gören bir kişi gibi hissediyorum. Ama artık o kadar zor inanıyorum ki, sık sık gözlerimi ovuşturuyorum...

2 yorum:

Nina Noctis dedi ki...

Aman Allahım.. AGA geri dönmüş.. :)
Çok sevindim Boston işine.. Umarım herşey gönlünce olur.. :)

Uçakta ayaklarını bol bol hareket ettir.. Uyumak bana zor geliyor uçakta, senin için de öyleyse süt müt falan bişiler bul iç..

Ayy çok heyecanlandım... Hayırlı uğurlu olsun! :)

agapimena dedi ki...

Nina sırf bu gönlünce olma duasından almak için bisürü yazı yayınlamayı düşünüyorum. Bu ara lazım epey:)

Valla gündüz uçucam. Kafamda bisürü düşünce olur onları düşünürüm artık uyuyamassam. Bu arada seninde londra maceraların olmuş, okuycaz takip edicez heyecanlan:)

Çok çok sağol..

Yorum Gönder

De bişey sende..